Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Сандали

Дизајнер: Oltre
SKU: N225S0504A_06
состав:100% Полиуретан
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 39, 40, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 37, 39, 38, 41, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаСандали
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 39, 40, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 37, 39, 38, 41, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаСандали
banner