Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Oltre
SKU: M341J0505M_Z4
состав:Вискоза 072% Полиестер 28%
4.890 ден
3.423 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПлетенини и џемпери
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПлетенини и џемпери
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Фармерки

состав:Памук 090% Полиестер 07% Еластан 03%
2.890 ден
banner