Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Oltre
SKU: M522J0961M_13
состав:39% Вискоза 28% Најлон 22% Волна 8% Свила 3% Кашмир
5.890 ден
2.945 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, XL+, M, L, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, M, XL+, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, XL+, M, L, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, M, XL+, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner