Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Ниски чевли

Дизајнер: Oltre
SKU: N213S0508A_34
состав: 80% полиестер,20% полиуретан
4.590 ден
3.213 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 39, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 39, 38, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 39, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 39, 38, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
banner