Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Фармерки

Дизајнер: Oltre
SKU: P553R009VJ_24
состав: 99% Памук 1% Еластин
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 52, 50, 42, 48, 44, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 50, 44, 52, 46, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 52, 50, 42, 48, 44, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 50, 44, 52, 46, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner