Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Панталони

Дизајнер: Oltre
SKU: P277R005GR_27
состав:Памук 050% Полиестер 48% Еластан 02%
4.890 ден
3.912 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Блузи

состав:Памук 100%
3.432 ден 4.290 ден
banner