Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Панталони

Дизајнер: Oltre
SKU: P907J085PF_33
состав:Памук 080% Полиестер 20%
3.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Панталони

состав:Полиестер 097% Еластан 03%
4.290 ден

Oltre - Маици

состав:Памук 100%
2.990 ден

Oltre - Наметки

состав:Памук 080% Полиестер 20%
5.490 ден
banner