Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Панталони

Дизајнер: Oltre
SKU: P174J005CN_34
состав:Памук 088% Еластомултиестер 09% Еластан 03%
4.290 ден
2.145 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Блузи

состав:Вискоза 097% Еластан 03%
1.195 ден 2.390 ден

Oltre - Фустани

состав:Вискоза 049% Памук 44% Еластан 07%
4.263 ден 6.090 ден

Motivi - Фустани

состав:Вискоза 080% Најлон 20%
2.373 ден 3.390 ден
banner