Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Палта

Дизајнер: Oltre
SKU: R283R080K0_Z3
состав:52% Полиестер 46% Вискоза 2% Еластин
8.490 ден
4.245 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 50, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 50, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner