Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Палта

Дизајнер: Oltre
SKU: Q112R0087V_12
состав:64% Лиосел 30% Вискоза 6% Најлон
8.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 48, 50, 46, 44, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 50, 46, 42, 52, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 48, 50, 46, 44, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 50, 46, 42, 52, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
banner