Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Патики

Дизајнер: Oltre
SKU: N234S0072A_Z5
состав: 55% Полиуретан 45% Полиестер
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 41, 38, 37, 39, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 41, 39, 37, 40, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПатики
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 41, 38, 37, 39, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 41, 39, 37, 40, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПатики
banner