Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Високи потпетици

Дизајнер: Oltre
SKU: N100S071WA_S2
состав:Полиуретан 100%
4.290 ден
3.003 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаВисоки потпетици
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаВисоки потпетици
ПолЖенски
banner