Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Патики

Дизајнер: Oltre
SKU: N090S067AA_Z3
состав:Полиестер 075% Полиуретан 25%
4.290 ден
2.145 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПатики
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПатики
ПолЖенски
banner