Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Ниски чевли

Дизајнер: Oltre
SKU: N080S067CA_02
состав:Полиестер 100%
3.690 ден
2.583 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаНиски чевли
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаНиски чевли
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Маици

состав:Памук 094% Еластан 06%
1.323 ден 1.890 ден
banner