Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Модни додатоци

Дизајнер: Oltre
SKU: H393E0013A_18
состав: 90% метал без никел,10% стакло
1.590 ден
1.113 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КатегоријаМодни додатоци
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМодни додатоци
banner