Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Модни додатоци

Дизајнер: Oltre
SKU: E036E0028A_11
состав: 62% најлон,23% вискоза,15% ангора волна
2.390 ден
1.673 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КатегоријаМодни додатоци
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМодни додатоци
banner