Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Долги Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7548R0388V_R5
состав:100% Полиестер
9.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 52, 48, 50, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 50, 48, 46, 52, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДолги Фустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 52, 48, 50, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 50, 48, 46, 52, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДолги Фустани
banner