Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Миди Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7433R107R1_29
состав:76% Памук 21% Најлон 3% Еластин
7.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 52, 48, 44, 50, 46, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 52, 50, 42, 48, 44, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди Фустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 52, 48, 44, 50, 46, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 52, 50, 42, 48, 44, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди Фустани
banner