Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Миди здолништа

Дизајнер: Oltre
SKU: 1075R006WS_33
состав:68% Полиестер 30% Вискоза 2% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 52, 44, 46, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 44, 50, 48, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 52, 44, 46, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 44, 50, 48, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner