Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Миди здолништа

Дизајнер: Oltre
SKU: 1098J2380N_Z3
состав:100% Памук
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, S, XL, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, M, S, L, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, S, XL, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, M, S, L, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди здолништа
banner