Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Марами/Шалови

Дизајнер: Oltre
SKU: S434E0028A_33
состав: 62% најлон,23% вискоза,15% ангора волна
3.690 ден
2.583 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КатегоријаМарами/Шалови
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМарами/Шалови
banner