Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Мантили

Дизајнер: Oltre
SKU: 0383R0080U_34
состав:57% Памук 43% Полиестер
7.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 46, 50, 52, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 44, 46, 50, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМантили
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 46, 50, 52, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 44, 46, 50, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМантили
banner