Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Маици

Дизајнер: Oltre
SKU: G242J0826K_21
состав:95% Вискоза 5% Еластин
3.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, S, XL, XL+, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL+, M, L, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, S, XL, XL+, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL+, M, L, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
banner