Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Кошули

Дизајнер: Oltre
SKU: 5289R003G5_04
состав:66% Памук 29% Најлон 5% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 44, 42, 50, 52, 46, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 46, 44, 50, 48, 42, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 44, 42, 50, 52, 46, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 46, 44, 50, 48, 42, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner