Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Капути

Дизајнер: Oltre
SKU: 8070J08805_33
состав:98% вискоза,2% еластин
9.890 ден
6.923 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, S, XL, M, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, XL, M, L, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, S, XL, M, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, XL, M, L, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
banner