Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Капути

Дизајнер: Oltre
SKU: 8076J160R9_Z4
состав:55% Акрил 33% Волна 6% Полиестер 3% Вискоза 25 Најлон 1% Еластин
12.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL, M, L, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, M, L, S, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL, M, L, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, M, L, S, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner