Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Капути

Дизајнер: Oltre
SKU: 8594R104MR_22
состав:80% Волна 20% Најлон
16.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 44, 42, 50, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 44, 42, 50, 46, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 44, 42, 50, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 44, 42, 50, 46, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner