Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Елеци

Дизајнер: Oltre
SKU: F377R0075K_H4
состав:100% Најлон полнење: 100% Полиестер
5.890 ден
4.123 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 42, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 48, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 42, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 48, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЕлеци
banner