Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Кошули

Дизајнер: Oltre
SKU: 5614R008TJ_24
состав: 98% Памук 2% Еластин
5.190 ден
3.633 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 42, 46, 50, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 42, 52, 50, 46, 48, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 42, 46, 50, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 42, 52, 50, 46, 48, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner