Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: 5206R5364Z_Z4
состав:100%poliester
5.590 ден
3.913 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 52, 48, 50, 46, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 50, 52, 42, 46, 48, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 52, 48, 50, 46, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 50, 52, 42, 46, 48, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
banner