Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: G568J081AW_A2
состав:Памук 100%
2.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Маици

состав:Модал 055% Памук 41% Еластан 04%
2.390 ден

Oltre - Панталони

состав:Памук 071% Лиоцел 25% Еластан 04%
4.290 ден

Oltre - Маици

состав:Памук 058% Лиоцел 42%
2.390 ден
banner