Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: 2386R000MS_33
состав:
4.290 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаБлузи
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаБлузи
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Ноќници

состав: 100% Свила
3.290 ден

Oltre - Плетенини и џемпери

состав:Вискоза 071% Полиестер 29%
4.290 ден
banner