Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Бермуди

Дизајнер: Oltre
SKU: P026J0087V_12
состав:64% Лиосел 30% Вискоза 6% Најлон
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, S, L, M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, M, L, S, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБермуди
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, S, L, M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, M, L, S, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБермуди
banner