Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Наметки

Дизајнер: Motivi
SKU: 000260890Z_33
состав: 94% Полиестер 6% Еластин
6.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаНаметки
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаНаметки
banner