Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Палта

Дизајнер: Motivi
SKU: Q416Q0637Q_Z3
состав: 80% полиестер, 11% вискоза, 1% еластин, 1% метализирано влакно
6.790 ден
3.395 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КатегоријаПалта
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПалта
banner