Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Чизми

Дизајнер: Motivi
SKU: N288S041ZA_27
состав: Полиестер 100%
4.390 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаЧизми
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаЧизми
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Палта

состав:
3.890 ден

Motivi - Наметки

состав:
3.390 ден
banner