Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Чанти

Дизајнер: Motivi
SKU: Z079E072NA_R2
состав:Полиуретан 100%
2.390 ден
1.912 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЧанти
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЧанти
ПолЖенски
banner