Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Motivi - Плетенини и џемпери

Manufacturer: Motivi
SKU: M840W0813M_08
состав:39% Акрил 24% Полиестер 21% Најлон 9% Метализирано Влакно 7% Волна
5,190 ден
2,595 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, контакт: 078 228 374
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, контакт: 078 228 374
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryПлетенини и џемпери
banner