Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Motivi - Плетенини и џемпери

Manufacturer: Motivi
SKU: M635W053HM_11
состав: 63% Вискоза,37% Полиамид,100% Полиамид
4,490 ден
3,592 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XS, контакт: 078 228 374
Products specifications
Колекција2022 Пролет-Лето
CategoryПлетенини и џемпери
SexFemale
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XS, контакт: 078 228 374
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
Колекција2022 Пролет-Лето
CategoryПлетенини и џемпери
SexFemale
banner