Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Motivi
SKU: M253W018DM_16
состав:Вискоза 062% Најлон 38%
2.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПлетенини и џемпери
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПлетенини и џемпери
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Модни додатоци

состав:Метал без никел 100%
690 ден

Motivi - Модни додатоци

состав:Метал без никел 100%
1.190 ден
banner