Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Панталони

Дизајнер: Motivi
SKU: P8826085NF_02
состав:Памук 095% Еластан 05%
3.390 ден
2.373 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Маици

состав:Вискоза 082% Најлон 07% Метални влакна 07% Еластан 04%
1.183 ден 1.690 ден

Motivi - Маици

состав:Памук 094% Еластан 06%
1.323 ден 1.890 ден
banner