Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Фармерки

Дизајнер: Motivi
SKU: P413Q1289J_24
состав:Памук 090% Полиестер 07% Еластан 03%
2.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФармерки
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФармерки
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Маици

состав:Памук 100%
2.990 ден

Oltre - Плетенини и џемпери

состав:Вискоза 072% Полиестер 28%
4.890 ден
banner