Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Палта

Дизајнер: Motivi
SKU: Q548Q06805_13
состав:61% Полиетсер 35% Вискоза 2% Метализирано Влакно 1% Најлон 1% Еластин
9.190 ден
7.352 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 36, 38, 42, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 36, 38, 42, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner