Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Сандали

Дизајнер: Motivi
SKU: N108S067DA_11
состав:Полиуретан 100%
3.390 ден
2.712 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаСандали
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаСандали
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Маици

состав:Памук 100%
1.190 ден
banner