Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Блузи

Дизајнер: Motivi
SKU: G923W083NF_S2
состав:Полиестер 052% Памук 45% Вискоза 03%
4.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаБлузи
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаБлузи
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Pennyblack - Палта

состав: #x20;
10.290 ден 17.090 ден

Liu Jo - Кошули

состав:100% Полиестер
4.690 ден 7.690 ден
banner