Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Наметки

Дизајнер: Motivi
SKU: S907E0613A_V2
состав:68% Вискоза 17% Полиестер 9% Најлон 6% Метализирано Влакноо
3.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 01, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНаметки
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 01, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНаметки
banner