Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Мини Фустани

Дизајнер: Motivi
SKU: 7100Q06596_19
состав:41% Најлон 35% Памук 23% Вискоза 1% Полиестер
5.890 ден
4.123 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМини Фустани
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМини Фустани
banner