Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Миди здолништа

Дизајнер: Motivi
SKU: 1079Q03945_V7
состав:100% Полиестер
4.590 ден
3.672 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 36, 38, 42, 44, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 36, 38, 42, 44, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди здолништа
banner