Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Маици

Дизајнер: Motivi
SKU: G042W081DN_06
состав:Памук 100%
1.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Плетенини и џемпери

состав:Вискоза 062% Најлон 38%
1.445 ден 2.890 ден

Motivi - Сандали

состав:Полиуретан 100%
3.390 ден
banner