Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Маици

Дизајнер: Motivi
SKU: G061W081DW_34
состав:Памук 094% Еластан 06%
1.890 ден
1.323 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Маици

состав:Вискоза 082% Најлон 07% Метални влакна 07% Еластан 04%
1.183 ден 1.690 ден

Motivi - Панталони

состав:Памук 095% Еластан 05%
2.373 ден 3.390 ден
banner